Solarny reflektor projektowy SLP- 01ILUM z Bluetooth
search
  • Solarny reflektor projektowy SLP- 01ILUM z Bluetooth
  • Solarny reflektor projektowy SLP- 01ILUM z Bluetooth
  • Solarny reflektor projektowy SLP- 01ILUM z Bluetooth
  • Solarny reflektor projektowy SLP- 01ILUM z Bluetooth

Solarny reflektor projektowy SLP- 01ILUM z Bluetooth

599,00 zł
Brutto

Solarny reflektor projektowy SLP-01ILUM

Ilość

  KONTAKT

SPYTAJ O PRODUKT

  DOSTAWA

WYSYŁKA JUŻ W 24-48H

  ZWROT PRODUKTU

DO 14 DNI NA ZWROT LUB WYMIANĘ

Solarny reflektor projektowy
SLP-01ILUM o strumieniu świetlnym 150lm z możliwością sterowania Bluetooth Solarny reflektor projektowy SLP-01ILUM o niewielkich rozmiarach i subtelnym świetle idealnie sprawdzi się wszędzie tam gdzie potrzebne jest efektowe, bezprzewodowe oświetlenie. Lampa daje możliwości montażu zarówno na elewacji obiektu, jak i w gruncie. Sterowanie Bluetooth daje dużo możliwości, ustawienie zarówno czasu jak i mocy światła.

Naścienna lampa solarna – reflektor z najwyższej jakości materiałów
Solarny reflektor projektowy SLP-01ILUM wykonany jest ze stopu aluminium i wysokiej jakości ogniw solarnych. Lampa ładowana w ciągu dnia, dzięki czujnikowi zmierzchu automatycznie wyzwala swoje światło po zmroku. Model SLP-01ILUM dzięki bardzo wydajnej baterii, po pełnym naładowaniu świeci w zależności od wybranego trybu nawet do 10 pochmurnych dni.

Lampa została wzbogacona o systemy:
ALS (do zapewnienia dobrego oświetlenia podczas zmieniającej się pogody);
TCS (system kontroli temperatury, aby chronić ładowanie i rozładowanie akumulatora w wysokich temperaturach).

Żywotność > 15 lat

Kinkiet solarny reflektor projektowy – oświetlenie elewacji Solarny reflektor SLP-01ILUM w pełni nadaje się do oświetlenia elewacji budynków, wysokich balustrad, ulicy i tarasów.

Zdalne sterowanie Bluetooth
SLP-01ILUM to reflektor solarny z Bluetooth, którym za pomocą aplikacji można zdalnie sterować. System umożliwia ustawienie czasu świecenia oraz natężenia światła, dzięki czemu pracę lampy  można w prosty sposób dostosować do potrzeb użytkowników oraz aktualnych warunków pogodowych. Wyjątkowo jasne i wydaje chipy LED (230lm/W), bateria wspierająca ciągłe oświetlanie do nawet 10 dni bez ładowania, wysokiej jakości panel monokrystaliczny oraz ochrona przed mechanicznymi uszkodzeniami na poziomie IK10 sprawiają, że latarnia nie ma w swojej klasie konkurencji. Klasa szczelności IP66 Poziom wytrzymałości mechanicznej – IK10 Ochrona antykorozyjna C4H

Solarny reflektor projektowy – wiele możliwości wykorzystania Solarny reflektor SLP-01ILUM można wykorzystać jako solarne oświetlenie billboardów, ulicy, ścieżek oraz oświetlenie elewacji obiektów oraz architektury ogrodowej.

WYMIARY

ZALETY:

  • Lampa projektowa ze sterowaniem Bluetooth
  • Bardzo wytrzymała
  • Długa żywotność
  • Łatwa do zainstalowania (nie wymaga okablowania)
  • Idealna do podświetlenia wejścia
  • Bezpieczna i niezawodna
  • Brak kosztów eksploatacyjnych

Calidus

Opis

Moc LED
0,7W
Panel solarny
1,45W
Strumień świetlny
150lm
Bateria
18.5 WH
Materiał
Aluminium + PC
Odporność
IP66
Czas autonomii
do 10 dni w zależności od wybranego trybu
Wysokość instalacji
dowolna
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.