Realizacja: latarnie solarne LED dla Gminy Pasłęk

Realizacja dla: Gmina Pasłęk

Termin: 3 realizacje w 2016

Typ oświetlenia: Latarnie Solarne LED

Czas realizacji: 1 + 1 + 1 dzień

Cele inwestycji: Oświetlenie dróg na nowym siedlu

Referencje


zamawiający

..latarnie solarne LED to kapitalne rozwiązanie, które polecam każdemu samorządowi. Szybka realizacja i brak kosztów eksploatacji to tylko niektóre zalety… Współpraca z Calidus od samego początku układała się znakomicie…

Latarnie Solarne LED dla Gminy Pasłęk

Gmina Pasłęk to nowoczesny i stawiający na nowatorskie technologie samorząd. Sprawne zarządzanie, położenie przy ekspresowej drodze krajowej oraz bliskość dwóch ważnych miast na mapie Polski sprawiają, że miasto Pasłęk jest wybierany jako atrakcyjne miasto do zamieszkania.

Szybki rozwój miasta wiąże się ze znaczącymi inwestycjami w infrastrukturę, do których włodarze Pasłęka podchodzą bardzo przyszłościowo. Przykładem takiego postępowania jest choćby inwestycja zrealizowana przez Calidus, gdzie zastaliśmy wybrani do doświetlenia jednej z ulic na nowym osiedlu nowoczesnymi latarniami solarnymi. Po zrealizowaniu tego projektu, władze Pasłęka jeszcze dwukrotnie powierzały nam zadanie oświetlenia ulic na tym osiedlu. Pękamy z dumy.

Pasłęk wybrał na oświetlenie uliczne model SLC-2000P. To najnowocześniejsza latarnia solarna LED w naszym asortymencie. Ten model to nowatorskie rozwiązanie. W głowicy latarni umieszczone są pojemna bateria litowo-jonowa, panel solarny oraz oczywiście wydajne diody LED najlepszej marki na rynku.

Korzyści dla gminy:

  • brak rachunków za energię wykorzystaną przez latarnie solarne LED
  • brak kosztów związanych z przyłączami do sieci oraz z robotami gruntowymi

Dziękujemy władzom Gminy Pasłęk za zaufanie i skorzystanie z naszych usług.