https://146.190.110.216/https://167.172.89.125/mochibet 88hksbetmporedkitabet138gbk76hebitopmpoxousaklubkapten76

Najważniejsze cechy oświetlenia ogrodowego solarnego LED

Każda dostępna u nas lampa z tej kategorii odznacza się nieco inną charakterystyką. Postaramy się jednak wymienić najważniejsze zalety posiadanych przez nas produktów. W pierwszej kolejności warto wspomnieć o uniwersalności pod względem miejsca montażu oświetlenia ogrodowego solarnego LED. Nasze produkty doskonale sprawdzą się w różnych miejscach – najczęściej montuje się je w gruncie lub na elewacji budynku. Poza tym mają one sporą moc i umożliwiają swobodną eksploatację nawet w nocy.

Do pozostałych atutów naszych propozycji należy też bardzo wysoka wytrzymałość. Jest ona efektem wykorzystanych do produkcji lamp solarnych materiałów, które zapewniają ich trwałość na długi czas intensywnego użytkowania. Należą do nich: szkło hartowane, wysokiej jakości stop aluminium, a także równie dobrze wykonane ogniwa solarne. O czym warto jeszcze wiedzieć? W przypadku oświetlenia ogrodowego solarnego LED w wersji uniwersalnej z pewnością jest to różnorodność opcji zamontowania. Można je zainstalować chociażby na haku czy na maszcie, a także z pojedynczą czy podwójną głowicą.

Pozostałe korzyści stosowania ogrodowych lamp solarnych LED

Na uwagę zasługuje także możliwość zdalnego sterowania oświetleniem za pomocą pilota. Co więcej, można obsługiwać oświetlenie ogrodowe solarne LED nawet z odległości dochodzącej do 8 metrów. Z kolei szeroki zakres temperatury pozwala na pracę ww. oświetlenia w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych i o każdej porze roku. Zakres ten mieści się w przedziale od 20 do 60 stopni Celsjusza.

Ponadto możliwość regulowania zarówno kąta panelu lampy, jak i solarnego, mieści się w zakresie od 0 do 180 stopni. Dzięki temu można osiągnąć zróżnicowany efekt, w zależności od potrzeb i miejsca, w którym będzie wykorzystywane oświetlenie ogrodowe solarne LED.

W przypadku reflektorów możemy na specjalne zamówienie klienta wykonać wersję hybrydową, która będzie zasilana energią wiatrową, słoneczną, ale możliwe będzie też podłączenie jej do sieci. Daje to dużą niezależność energetyczną i jednocześnie bezpieczeństwo. Reflektory charakteryzują się również dużą żywotnością, która może wynosić nawet ponad 15 lat. Łatwiejsze zarządzanie tym systemem jest możliwe dzięki zastosowaniu technologii bluetooth do łączności bezprzewodowej. Ponadto oświetlenie ogrodowe solarne LED w formie reflektorów charakteryzuje się wysoką klasą szczelności, poziomem wytrzymałości mechanicznej, a także dobrą ochroną antykorozyjną.