https://146.190.110.216/https://167.172.89.125/mochibet 88hksbetmporedkitabet138gbk76hebitopmpoxousaklub76gamingkapten76

Rodzaje dostępnych latarni parkowych LED

Proponujemy wiele rodzajów lamp parkowych, różniących się między sobą mocą, a także miejscem zastosowania. Są to latarnie uliczne i ogrodowe, które pozwolą stworzyć w danej przestrzeni wyjątkowy klimat, ale przede wszystkim zapewnią niezbędną ilość światła. W zależności od zapotrzebowania na energię i z uwzględnieniem odpowiedniej stylistyki można u nas nabyć zarówno wersje pojedyncze, jak i kilkuramienne latarni parkowych, wykonanych w stylu retro.

Najważniejsze cechy latarni parkowych LED

Poszczególne propozycje z naszej oferty są zróżnicowane pod względem zastosowania, mocy, a także różnych funkcji, w które zostały wyposażone. Jeśli chodzi o moc, nasze latarnie parkowe LED mają różnorodne parametry. W standardowym zakresie moc latarni waha się pomiędzy 7,5 W, a nawet 50 W. Posiadają one mechanizm zasilający je w 100% energią słoneczną, dzięki czemu są one ekologiczne, ale także ekonomiczne. Ich wykorzystanie nie wpływa na emisję dodatkowej ilości dwutlenku węgla do atmosfery, ale także nie zwiększa rachunków za energię elektryczną.

Latarnie parkowe LED są także bardzo wytrzymałe, a wpływ na to ma rodzaj zastosowanych do ich wykonania materiałów. Zaliczają się do tego, chociażby bardzo dobrej jakości stop aluminium czy szkło hartowane. W oferowanych przez nas produktach wykorzystane zostały również nowoczesne panele fotowoltaiczne, które charakteryzują się wysoką efektywnością pobierania i magazynowania energii słonecznej. Poza tym latarnie parkowe LED cechują się też zastosowaniem baterii o długiej żywotności. Dzięki temu bezproblemowo, przez długi czas, można z nich korzystać nawet w trakcie pochmurnych dni.

Inteligentny system oszczędzania energii

Jednym z najbardziej innowacyjnych rozwiązań, które zostały zainstalowane w naszych latarniach parkowych LED, jest inteligentny system oszczędzania energii. Jego obecność pozwala na pełną autonomię w zakresie wykorzystywania jedynie energii dostępnej w baterii przez stosunkowo długi czas, który może wynieść nawet do 10 dni! W jakich miejscach warto wykorzystywać takie systemy? Przykładowo można wśród nich wymienić skwery, bazy wojskowe, a także wszelkie inne przestrzenie, w których dostęp do energii elektrycznej jest w znacznej mierze ograniczony.

Jakie jeszcze zalety mają latarnie parkowe LED?

Przedstawiliśmy już wiele korzyści, jakie wiążą się z wykorzystaniem w swoim ogrodzie, na ulicy czy w innych miejscach zielonych latarni parkowych LED. Atutów jest jednak zdecydowanie więcej. Należy do nich chociażby prosta instalacja – dzięki temu można wykonać to zadanie samodzielnie. Co więcej, nie jest potrzebny do tego specjalistyczny sprzęt, co może być powodem poniesienia dodatkowych kosztów. Automatyczną pracę latarni wspomagają dodatkowo zamontowane urządzenia, do których należą czujnik ruchu oraz zmierzchu. Dzięki temu ich praca nie wymaga dodatkowej ingerencji człowieka, a oszczędność energetyczna zgromadzonych zasobów jest jeszcze większa. Efektywność działania polepsza też zróżnicowanie trybów pracy, z których można korzystać po zakupie latarni parkowych LED w sklepie CALIDUS.

Zróżnicowanie dostępnych opcji, w tym także możliwość zakupu latarni hybrydowych LED, mnogość zastosowań, a także oszczędność oraz korzystny wpływ na ekologię – to tylko kilka z wielu zalet, jakimi charakteryzują się latarnie parkowe LED. Wystarczy jedynie wybrać optymalne rozwiązanie do swoich potrzeb, a następnie dokonać zamówienia.