gbk76https://146.190.110.216/https://167.172.89.125/mochibet 88hksbetmporedkitabet138hebitopmpoxousaklubkapten7676gamingmacauklubasiaklub

Nowoczesne oświetlenie biurowe LED

Trudno wyobrazić sobie oświetlenie pomieszczeń biurowych, hal magazynowych, a coraz częściej także mieszkań i domów, bez technologii LED. Źródłem światła w lampach biurowych LED i oświetleniu zewnętrznym LED są diody elektroluminescencyjne. Lampy ledowe charakteryzują się energooszczędnością i byciem przyjaznymi dla środowiska, emitują światło przez wiele miesięcy, dzięki czemu przyczyniają się do zmniejszenia zanieczyszczania środowiska. Lampy biurowe LED, w przeciwieństwie do lamp żarowych, są bardzo trwałe, charakteryzują się wyższą sprawnością i znacznie mniejszym nagrzewaniem. Wymienienie zwykłych, żarowych lamp na ledowe wiąże się z dużą oszczędnością kosztów, a zwrot takiej inwestycji może zostać osiągnięty w przeciągu pierwszego roku użytkowania. Korzystanie z oświetlenia LED jest już niemal normą w wielu miejscach, a klasyczne żarówki są spotykane bardzo rzadko. Główną przyczyną takiego stanu rzeczy jest ich cena, a także krótka wytrzymałość. Zdarza się też, że bywają one niebezpieczne i wybuchają pod wpływem temperatury czy spięć energii elektrycznej.

Wszystkie nasze produkty – m.in. lampy biurowe LED – powstają z najwyższej jakości materiałów i najnowocześniejszych komponentów. LED-y takich marek jak Bridgelux, CREE, OSRAM, sterowniki Mean Well do lamp zewnętrznych czy przemysłowych zawsze tworzone są ze szkła hartowanego i najwyższej jakości aluminium.

Oświetlenie biurowe LED

Bardzo istotną cechą lamp biurowych LED jest brak emitowania szkodliwego promieniowania UV. Promienie ultrafioletowe mają bardzo zły wpływ nie tylko na zdrowie człowieka, jego narząd wzroku i skórę, ale także jest ono zgubne dla dzieł sztuki. Praca w pomieszczeniach oświetlonych przez lampy ledowe jest o wiele bardziej wydajna i po prostu zdrowsza. Dzięki miękkiemu światłu wzrok nie jest podrażniony i zmęczony, dlatego lampy te doskonale nadają się do biur, budynków użyteczności publicznej czy też szkół. Białe światło o chłodnej temperaturze jest czynnikiem dobrze wpływającym na koncentrację i skupienie. Ledowe lampy będą idealnym wyborem do oświetlenia pracowniczego biurka. Coraz większą popularnością cieszy się także oświetlenie solarne LED stosowane w przestrzeni publicznej i infrastrukturze miejskiej. W naszej ofercie znajdziecie latarnie solarne, które doskonale sprawdzają się w miejscach, do których doprowadzenie prądu może być nieopłacalne lub utrudnione.

Właściwe oświetlenie przestrzeni biurowej

Wydajność i koncentracja pracownika jest często uzależniona od tego, jak oświetlone jest pomieszczenie, w którym pracuje. Dlatego tak ważny jest właściwy wybór oświetlenia biurowego LED. Oferta i asortyment sklepu CALIDUS jest pełna lamp ledowych, które zapewnią dobre warunki pracy nie tylko w przestrzeniach biurowych, ale także halach magazynowych, produkcyjnych, szkołach czy budynkach użyteczności publicznej. Nowoczesna technologia, bardzo długa żywotność i sprawność, a także wykonanie z najwyższej jakości materiałów, to argumenty, które jednoznacznie przemawiają za kupnem i montażem lamp ledowych. Dbanie o pracowników, a także spełnianie norm BHP jest obowiązkiem każdego odpowiedzialnego pracodawcy. Zalety lamp i oświetlenia biurowego LED są powszechnie znane, a ich zakup zwraca się szybko i mogą one służyć przez długi czas. Nowoczesny design wpływa na ich atrakcyjność i to, że z powodzeniem można montować je w pomieszczeniach zaaranżowanych na różne style architektoniczne.