gbk76https://146.190.110.216/https://167.172.89.125/mochibet 88hksbetmporedkitabet138hebitopmpoxousaklubkapten7676gamingmacauklubasiaklub

Zalety oświetlenia ulicznego LED

Decydując się na wybór oświetlenia LED ulicznego, zyskuje się szereg korzyści. Do najważniejszych należą kwestie ekonomiczne. Lampy LED pozwalają zaoszczędzić do 80% energii elektrycznej. W porównaniu ze standardowymi rozwiązaniami, jak żarówki metalohalogenkowe czy sodowe, diody LED są inwestycją przynoszącą najwyższe oszczędności. Ich kolejną zaletą jest długa żywotność (nawet do 50 tysięcy godzin) bez konieczności konserwacji. Poprawiając efektywność świetlną w parkach i na ulicach, zwiększa się poziom bezpieczeństwa i komfort poruszania się po drogach publicznych. Warto również zaznaczyć, iż lampy LED nie nagrzewają się, zatem nie przyciągają wielu owadów, które mogą zniechęcić do korzystania z parkowych ławek. Diody LED wykorzystywane do oświetlenia ulicznego nie emitują promieniowania UV ani IR.

Wymiana całej oprawy lampy ulicznej to stosunkowo duża inwestycja, jednakże z punktu widzenia technicznego jak najbardziej wskazana. Zwrot kosztów da się zauważyć już po niedługim czasie użytkowania. Dodatkowo decyzja o instalacji oświetlenia ulicznego LED przyniesie lepsze parametry w zakresie strumienia świetlnego, trwałości i energooszczędności – i właśnie o tym należy pamiętać.

Zastosowanie lamp ulicznych LED

Oświetlenie LED uliczne jest zaprojektowane z nastawieniem na potrzeby użytku zewnętrznego. Można z powodzeniem zastosować je na ulicach, w parkach, alejach. Zarówno w obszarach publicznych, jak i na drogach czy autostradach. Doskonała trwałość i moc światła lamp LED sprawia, iż może być ono stosowane również na parkingach czy halach sportowych. Wszędzie tam, gdzie niezbędne jest wydajne i efektywne oświetlenie odporne na działanie czynników zewnętrznych czy uszkodzeń mechanicznych.

Faktem jest, że lampy LED poza wykorzystaniem ich do oświetlenia ulic i parków mają niezmiernie szerokie i wszechstronne zastosowanie. Ich dodatkowym atutem jest estetyczny i nowoczesny wygląd, który sprawdzi się w każdym miejscu.

Oświetlenie ulicy i placów LED – nasza oferta

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo oświetlenie ulic i placów LED wykonane z odpornego na działanie czynników zewnętrznych aluminium. Nasze produkty charakteryzują się wysoką skutecznością świetlną przy bardzo niskim poborze mocy. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów do produkcji lamp odznaczają się one niezwykle długą żywotnością i trwałością. Oświetlenie placów LED, które oferujemy, to najbardziej efektywny zamiennik dla powszechnie stosowanego oświetlenia żarowego, metalohalogenkowego czy sodowego. Lampy LED charakteryzują się również uniwersalnym zastosowaniem. Można z powodzeniem stosować je w domach, biurach, halach i magazynach, jak i na potrzeby przestrzeni miejskiej. Sprawdź też nasze latarnie solarne LED i korzystaj z najlepszych rozwiązań oświetleniowych.