rm1131gbk76https://146.190.110.216/https://167.172.89.125/mochibet 88hksbetmporedkitabet138hebitopmpoxousaklubkapten7676gamingmacauklubasiaklub

Odpowiednie oświetlenie boisk i stadionów ma bezpośredni wpływ na komfort rozgrywek sportowych i osiągane wyniki sportowców. Również dla kibiców zasiadających na trybunach dobre światło to warunek konieczny, aby mogli oni z uwagą śledzić poczynania swoich drużyn.

Bardzo ważne jest, aby oświetlenie boiska piłkarskiego lub innego obiektu sportowego miało właściwe natężenie, idealny kąt rozsyłania światła, a także dobrze dobraną temperaturę barwową. Zapewnia to nie tylko możliwość przeprowadzania treningów po zachodzie słońca, ale przede wszystkim korzystnie wpływa na kondycję wzroku sportowców.

Korzyści wynikające z wyboru oświetlenia sportowego LED

W dobie rozwijającej się dynamicznie popularności lamp z diodami LED oświetlenie stadionowe zyskuje nową jakość. Wybór lamp LED to najlepsze rozwiązanie zapewniające zdecydowanie lepszą efektywność świetlną przy jednocześnie niskim poborze energii elektrycznej.

Oświetlenie boiska sportowego lampami LED gwarantuje bardzo długą żywotność światła. Lampy te bowiem mogą świecić nawet do 50 tysięcy godzin przy niezmiernie wolnym spadku wydajności. Ponadto biorąc pod uwagę fakt, iż oświetlenia boisk używa się głównie na zewnątrz, powinny być one odporne na działanie czynników zewnętrznych. Lampy LED doskonale spełniają to kryterium.

Oświetlenie sportowe LED – nasza oferta

Proponowane przez firmę CALIDUS oświetlenie sportowe LED do boisk i stadionów to oferta najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdziesz oprawy do oświetlenia boisk piłkarskich i innych obiektów – zewnętrzne i wewnętrzne. Nasze oświetlenie sportowe LED zewnętrzne przeznaczone jest do boisk piłkarskich, stadionów czy pól golfowych, oświetlenie wewnętrzne natomiast doskonale sprawdzi się na siłowniach, halach sportowych czy klubach fitness.

Oferujemy naświetlacze o różnej mocy świecenia i wysokiej wydajności świetlnej na poziomie 160, a nawet 190lm/W, które sprawdzą się w najbardziej wymagających warunkach. Wszystkie nasze produkty wykonane są z komponentów najwyższej jakości i odznaczają się estetycznym wyglądem. Dodatkowym atutem naszego oświetlenia stadionowego jest możliwość wyboru 4 wariantów kątów świecenia. W naszej ofercie znajduje się też niezwykle wydajne i energooszczędne oświetlenie ogrodowe solarne LED. Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem.